×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرخط مطالب:

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
تکمیل جاده ارکان بجنورد حدود ۱۰۰ میلیارد ریال نیاز دارد

به گزارش بجنورد تی وی، سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: تکمیل محور دسترسی به سایت اداری ارکان در بجنورد حدود ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

علی علیمردانی روز چهارشنبه اظهار داشت: امسال ۳۰ میلیارد ریال برای طرح راهسازی جاده ارکان، مصوب شده است که پنج میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال از این رقم تاکنون تخصیص یافته است.
وی گفت: امسال هزینه اجرای طرح های بالا رفته است و برای اجرای هر کیلومتر از جاده، ۳۰ تا ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد البته محور مزبور، شرایط ویژه دارد و هزینه ها در آن بالا است.
وی افزود: اجرای این پروژه راهسازی با مشکلات زیادی روبه رو بود و در برهه ای از زمان به علت رفع معارض ها و جابه جایی تاسیسات دستگاه های خدمات رسان به تاخیر افتاد.
وی خاطرنشان کرد: بخش زیادی از جابه جایی تاسیسات شرکت آب و برق و انتقال آن به خارج از حریم جاده، انجام شده و برای اجرای این طرح حدود ۳۶ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
علیمردانی با بیان اینکه این محور به طول ۴٫۴ کیلومتر در دست اجرا است گفت: امسال، ضعف پیمانکار سبب شد تا اجرای پروژه متوقف بماند.
سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: محور سایت اداری خدمات ارکان مشتمل بر چند پروژه شامل ۲ باند سواره رو، ۲ باند کند رو، آیلندها و پیاده روها است که تاکنون بخشی از یک باند سواره تند رو اجرا شده است و در روزهای گذشته هم باند رفت و بازگشت از هم تفکیک شده است.
بر اساس این گزارش، اجرای پروژه راهسازی محور سایت اداری در تخته ارکان بجنورد در سال ۹۳ آغاز شده است.
این مسیر به لحاظ قرار گرفتن چند مرکز دانشگاهی، بیمارستان امام حسن(ع)، نمایشگاه بین المللی، سیلو و سایر مراکز، یکی از مسیر های پر تردد است و البته اکنون نیاز است تا ایمنی تردد ها در این محور ارتقا یابد.
روزانه ۶۴۰ نفر از کارکنان بیمارستان امام حسن(ع)، ۵۰۰ دانشجوی رشته پزشکی، اساتید و کارکنان و دانشجویان سایر مراکز دانشگاهی از این مسیر تردد می کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false