×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرخط مطالب:

true
    امروز  دوشنبه - ۲ مهر - ۱۳۹۷  
true
false

به گزارش بجنورد تی وی به نقل از روابط عمومی ثبت‌اسناد و املاک خراسان شمالی مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان با حضور در جمع رابطین حفاظت اطلاعات ثبت‌اسناد و املاک  شهرستان‌های تابعه گفت امیدواریم به برکت خون شهدا  و حماسه‌های جان‌برکفان انقلاب اسلامی و شهدای کربلا با نیروی مضاعف در مسیر اهداف نظام و انقلاب ثابت‌قدم باشیم.

وی ادامه داد انتظار ما از رابطین حفاظت از بقیه بیشتر است و باید در یک محیط حرمت‌ها حفظ گردد و رابطین حفاظت اطلاعات باید در هر زمینه‌ای الگو باشند وی افزود حفظ اموال و نیروی انسانی حفظ سرمایه های دستگاه و نظام است باید با نگاه باز و شناخت اسیب ها درجهت ارائه بهتر خدمات تلاش نماییم.

اسدی گفت حقوق شهروندی را رعایت نمایید اگر خدای ناخواسته درمحیط اداری مشکلی وجود دارد با شناخت اسیب تلاش نمایید سرمنشا را پیدا نمایید اگر کارمندی درمحیط اداری مشکلی دارد باید رفتار شما به گونهای باشد که به شما اعتماد کند وبتوانیددر حل مشکل به وی کمک نمایید.

مدیر کل ثبت اسناد واملاک خراسان شمالی ادامه داد علاوه بر پست سازمانی مربوطه شما باید بیشترین تعامل را بارئیس اداره داشته باشید و با حساسیت ویژه و هماهنگی با وی با واسطه گرها و عواملی را که موجبات ناامنی برای مردم و کارکنان ایجاد می نماید با متانت و حفظ ابرو اشخاص اقدام نمایید.

وی ضمن تأکید مجدد بر  حمایت از همکاران در مسائل مختلف افزود قطع به‌یقین با کارکنانی که نه برای خود و نه برای سازمان ارزشی قائل هستند  با قاطعیت و عدم گذشت برخورد خواهد شد.

در حاشیه این جلسه حسن‌زاده مسئول حفاظت اطلاعات ثبت خراسان شمالی ضمن ارائه گزارش مسائل مربوطه از نگاه اسدی مدیرکل ثبت استان در این خصوص قدردانی نمود.


true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
CLOSE
CLOSE