×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

سرخط مطالب:

true
    امروز  دوشنبه - ۲ مهر - ۱۳۹۷  
true
false

به گزارش بجنورد تی وی، محمدرضا صالحی روز شنبه در دیدار رئیس و خبرنگاران، اظهار کرد: رویکرد و نگاه دولت این است که انتقاد در کنار حمایت های مردمی، لازمه حرکت و پویایی است و رئیس جمهور نیز در نشست ها، انتقاد را حق مردم عنوان کرده است.
وی افزود: من نیز در نماز جمعه شیروان اعلام کردم که نیازمند انتقاد و حمایت مردم هستیم.
وی با بیان اینکه نقدها و حمایت ها در کنار هم، موجب اصلاح می شود، گفت: روابط عمومی و البته ایرنا به عنوان خبرگزاری دولت، وظیفه دارند چهارچوب حمایت از دولت را حفظ کنند.

* کارخبر را رها نکرده ام
استاندار خراسان شمالی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تجربه سه دهه فعالیت در کار خبری دارم گفت: افتخارم این است که کار خبر را به صورت علمی آغاز کردم و هرچند در این مدت، کار خبری ام کمرنگ شد اما آن را رها نکرده ام.
وی با تاکید بر اینکه انتخاب تیتر در ایجاد فضای امید و یا ناامیدی در جامعه بسیار مهم و تاثیرگذار است گفت: خبرنگار باید بداند با انتخاب تیتر، می خواهد به مردم امید و نشاط بدهد و یا سبب ناامید آنان شود؟
وی گفت: خراسان شمالی علاوه بر بهبود وضعیت بیکاری، سه فصل متوالی یعنی در تابستان، پاییز و زمستان ۹۶ رتبه اول استان های کشور را در مشارکت اقتصادی به خود اختصاص داده است.
وی با بیان اینکه وضعیت خراسان شمالی در شاخص ضریب جینی از متوسط کشوری بهتر است گفت: پایین آمدن نرخ بیکاری، کسب رتبه اول در نرخ رشد اقتصادی و پایین بودن ضریب جینی سه قوت استان است اما درآمد سرانه مردم این خطه از ایران از متوسط کشور پایین تر است.

* در انتشار اخبار ناامید کننده تامل شود
استاندار خراسان شمالی از خبرنگاران خواست در انتشار مطالب، اخبار و گزارش ها دقت داشته باشند.
وی تصریح کرد: انتشار اصلاحیه برای خبری که سبب ناامیدی میان مردم شده، همچون آبی است که هرگز به جوی بازنمی گردد.
وی گفت: حتی در صورتی که حرف ها و صحبت من که استاندار هستم، سبب فضای ناامیدی می شود، باید در انتشار آن تامل شود.
رئیس ایرنا خراسان شمالی نیز در این نشست با تاکید بر اینکه یکی از رسالت های این خبرگزاری، تبیین خدمات نظام و دولت به مردم است گفت: ایرنا تلاش دارد تا با انتشار گزارش، خبر، تحلیل، عکس و فیلم در عرصه های مختلف ضمن به تصویر کشیدن خدمات دولت و نظام، امید و نشاط را در جامعه افزایش دهد.
سیدحسین قدسی اظهار کرد: ایرنا در پوشش اخبار، دیدگاه های همه جناح و گروه ها را مد نظر دارد.
مدیرکل روابط عمومی و بین الملل استانداری خراسان شمالی نیز در این نشست گفت: بستر را برای استفاده همه رسانه ها از اخبار نشست های استانداری و فرمانداری ها فراهم کرده ایم.
علی اصغر ایزدی با بیان اینکه اخبار استانداری به سرعت برای استفاده رسانه ها در سایت قرار می گیرد، گفت: باید هم افزایی بیشتری بین ایرنا و استانداری ایجاد شود.


true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
CLOSE
CLOSE